Regulaminy wyborcze

Zestawienie liczby elektorów 2021

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy – członkowie PTChem,

zbliża się 63. Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który odbędzie się we wrześniu br. w systemie hybrydowym w Łodzi. Ponieważ w tym roku mija 3-letnia kadencja władz PTChem, w tym samym terminie zostaną przeprowadzone wybory do władz Towarzystwa na lata 2022-2024. Komisja Wyborcza w składzie prof. dr hab. Piotr Bałczewski, dr hab. Magdalena Barwiołek, prof. uczelni, dr. hab. Bogna Rudolf, prof. uczelni, oraz dr hab. Agnieszka Wilczewska, prof. uczelni, którą mam zaszczyt kierować, liczy na zaangażowanie wszystkich członków Towarzystwa w sprawne przeprowadzenie procedury wyborczej, zgodnej z zapisami obowiązującego Statutu PTChem.

Informacja o ilości Elektorów znajduje się w zestawieniu liczby elektorów z poszczególnych Oddziałów. Prosimy o przesłanie na adres Biura PTChem w Warszawie (najpóźniej do 16 maja 2021 r.) wykazów wybranych osób-elektorów, ich pisemnych zgód na reprezentowanie swojego Oddziału, oraz oświadczeń o udziale w Zebraniu Wyborczym i Walnym Zebraniu w dniu 13 września 2021 roku (w godzinach przedpołudniowych) w trybie, który zostanie ogłoszony w późniejszym terminie w zależności od sytuacji pandemicznej. W obecnej chwili, najbardziej prawdopodobne jest przeprowadzenie tegorocznych wyborów w trybie on-line.

Podobnie jak w latach ubiegłych, zmuszeni jesteśmy zakomunikować, że w przypadku kiedy Elektor nie jest zarejestrowanym uczestnikiem Zjazdu, a Zebranie Wyborcze będzie odbywać się w systemie stacjonarnym, jego przyjazd do Łodzi i pobyt w trakcie obrad Kolegium Elektorów, następuje na koszt własny lub odpowiedniego Oddziału PTChem.

W imieniu Komisji Wyborczej, Piotr Paneth

P.S. Ewentualne pytania czy wątpliwości prosimy kierować do Biura PTChem.

Łódź, 24 marca 2021 r.

Przewodniczący Oddziałów